Home

4 września, 2023
Choinki Decorland to
Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą jednego z najlepszych producentów choinek sztucznych w Europie. Choinki wiernie oddające realizm żywego drzewka.
OFERTA

O nas

Choinki i dekoracje świąteczne Decorland – wysoka jakość już od ponad 20 lat.

Sztuczne choinki, wieńce i girlandy świąteczne projektujemy i produkujemy od ponad 20 lat. To nasza rodzinna tradycja, która z czasem przerodziła się w sposób na życie i biznes. Nasze choinki i ozdoby świąteczne znaleźć można w ponad 30 krajach na 4 kontynentach: w domach, centrach handlowych, biurowcach, hotelach i instytucjach publicznych. Niezależnie od miejsca na świecie wiemy, jak sprawić, aby święta były magiczne.

Oferta

Nasze produkty

W naszej ofercie hurtowej mamy wysokiej jakości sztuczne choinki i ozdoby wykonane w Polsce. Wszystkie nasze produkty to autorskie projekty będące owocem zarówno bieżących trendów, jak i wieloletniego doświadczenia. Stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały: wysokiej jakości drewno i certyfikowanej folii, dzięki której nasze drzewka są bezpieczne i pięknie prezentują się przez wiele lat.
Jeżeli poszukują Państwo ciekawych oraz nietuzinkowych produktów, które wzbogacą Państwa ofertę w nadchodzącym sezonie, zachęcamy do kontaktu.

Jakość, pasja, doświadczenie

Co nas wyróżnia

Piękno Świąt

Święta Bożego Narodzenia – tylko z choinką

Choinka to jeden z najważniejszych symboli Świąt Bożego Narodzenia. Drzewko pełni funkcję dekoracyjną i często stanowi główny element wystroju danego pomieszczenia. Skoro święta to czas wyjątkowy, to zasługują na wyjątkową oprawę i dekorację. Nasze choinki nie tylko pięknie wyglądają na zdjęciach, ale zdobią tysiące domów, biur czy sklepów, będąc nieodłącznym elementem świątecznych spotkań. 

Kreatywność

Sztuczna, ale jak prawdziwa – realizm wykonania

Nasze drzewka przypominają te prawdziwe, ponieważ inspiracji do nich szukamy w naturze. Łączymy naturalne i sztuczne materiały w spójną całość i dodajemy do naszych choinek szczyptę kreatywności. 
W ofercie są dostępne oryginalne choinki sztuczne od 20 do 320 cm, dzięki czemu mogą one zdobić zarówno dom, wielkie hale czy małe biuro. Każdy odbiorca znajdzie tu rozwiązanie idealne do jego potrzeb. 

Coś wyjątkowego

Oryginalność – pięknie odróżniamy się od konkurencji

Sami tworzymy wszystkie wzory naszych produktów. Nie kopiujemy innych, bo kreatywność to wartość dla nas kluczowa. Każdy model ma w sobie coś wyjątkowego: ciekawy układ gałęzi, pień lub podstawę z naturalnego drewna, modny jutowy worek lub elegancki stojak. Mamy choinki przypominające zarówno nasze rodzime drzewka, jak i naturalne inspiracje z całego świata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo choinki, które wyróżnią Twoją ofertę.

Jakość i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest kluczowe

Nasze choinki i dekoracje świąteczne to produkty dokładnie przetestowane i bezpieczne. Używamy wyłącznie sprawdzonych surowców. Drzewka z Decorlandu pomyślnie przeszły testy materiałowe, a także testy na niepalność, stabilność i bezpiecznego wykończenia.
Posiadamy też certyfikat FSC na używane przez nas materiały drewniane, co oznacza, że zostało ono pozyskane w ramach zrównoważonej gospodarki leśnej.

Naturalność i prostota

Choinki Decorland

Posiadamy choinki z oryginalnymi podstawami, wykonanymi z naturalnego drewna, w drewnianych skrzynkach, wykroczeniach z juty i w różnych opcjach kolorystycznych. 
Dzięki temu nadajemy sztucznym choinkom przytulnego, naturalnego charakteru i uruchamiamy nimi najlepsze świąteczne wspomnienia.

Współpraca

Naszymi klientami w Polsce i na świecie są:

Centra ogrodnicze
Hurtownie
Firmy dekoratorskie
Dystrybutorzy
Sieci sklepowe
Sieci sklepów i marketów

Każde drzewko wytwarzamy tak, jakby miało stać u nas w salonie.

Maciej Lipiński,

właściciel Decorland

Licznik

Liczby mówią same za siebie

0 +
Zadowolonych klientów
0 tys. +
sprzedanych drzewek
0 +
krajów, do których sprzedajemy

Katalog produktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zostaw dane firmy oraz maila, a my odeślemy pelną ofertę firmy Decorland.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Decorland Maciej Lipiński, Gliszcz 5, 86-014 Gliszcz, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.