O nas

Poznaj Decorland

Deocrland to marka rodzinna. Firma powstała w latach 90. i od początku działalności była związana z produkcją drzewek bożonarodzeniowych. Nieustannie pracujemy nad tym, by nasze drzewka doskonale wpisywały się w aktualne trendy w wystroju wnętrz oraz dobrze komponowały z modnymi ozdobami. Koncentrujemy się na wysokiej jakości. Zależy nam, by choinki Decorland wyglądały jak prawdziwe drzewka takie, które jeszcze chwilę temu stały na leśnej polanie, a teraz zdobią wnętrze domu lub mieszkania. W naszej ofercie są również dostępne produkty dla firm oraz dla centrów handlowych. Dzięki zaufaniu, jakim od wielu lat obdarzają nas klienci, nie boimy się eksperymentować i chętnie tworzymy autorskie kolekcje drzewek, które wyróżniają się niebanalnym designem.

Nasze drzewka są postrzegane, jako oryginalne, często również fikuśne i bardzo nas to cieszy. Staramy się do każdej kolekcji dodać coś od siebie. Czasami jest to pieniek z naturalnego drewna, talarek pełniący funkcję stojaka lub naturalny mech, w którym stoją choinki. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami naszych choinek. Bardzo staraliśmy się, by sesja była jednocześnie naszym portfolio. Fotografie wiernie oddają rzeczywistość, więc jesteśmy zadowoleni, że udało nam się osiągnąć zamierzony efekt.

Podkreśla Pan Maciej Lipiński właściciel marki Decorland

Dzięki nowoczesnym technikom produkcji należymy do grona najlepszych w Polsce firm, które oferują choinki flokowane. Wciąż pracujemy nad nowymi modelami, by naszym odbiorcom – centrom ogrodniczym i hurtowniom oferować wyjątkowe produkty. Cieszymy się, że choinki Decorland zdobywają uznanie również za granicą. Regularnie wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty, by jeszcze lepiej spełnić oczekiwania klientów. 

Choinki mini, które zachwycą Twoich klientów?
Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!