B2B

4 września, 2023

Współpraca

B2B

Łączy nas pasja do biznesu

Naszymi klientami w Polsce i na świecie są:

Od ponad 20 lat

produkujemy sztuczne choinki i dekoracje świąteczne. Przez ten cały czas nieustannie rozwijamy park maszynowy i zespół, dzięki czemu możemy sprzedawać wysokiej jakości produkty do krajów całego świata. Poza Europą nasze choinki są dostępne nawet w tak egzotycznych krajach, jak RPA, Liban, Mongolia, Dominikana czy Japonia.

Od początku naszej działalności prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową i współpracujemy z firmami zajmującymi się dystrybucją i sprzedażą choinek i dekoracji świątecznych na całym świecie.

5
Centra ogrodnicze
Hurtownie
Firmy dekoratorskie
Sieci sklepów i marketów
Internet marketplaces
Dystrybutorzy

Unikatowa oferta

Dedykowane modele

Możemy też przygotować dedykowane modele choinek i dekoracji na życzenie i wyłączność naszych klientów, dzięki czemu ich oferta będzie unikalna. Oczywiście służymy naszym fachowym doradztwem w zakresie projektowania.

Szanujemy biznes naszych klientów i możemy im zaoferować atrakcyjne warunki handlowe, na które składają się przystępne minima logistyczne, limitowaną wyłączność po spełnieniu określonych warunków, wsparcie techniczne i merytoryczne podczas całego okresu trwania umowy.

Współpraca z klientami

Przy współpracy z klientami dostosowujemy się do ich wymagań logistycznych w zakresie etykietowania, pakowania i organizacji transportu lądowego (drogowego i kolejowego), lotniczego i morskiego. Jesteśmy elastyczni w podejściu do klienta i jego potrzeb.

Co roku zapraszamy klientów do naszego showroomu, gdzie bezpośrednio prezentujemy nasze nowości i dotychczasową ofertę. Na życzenie klienta wysyłamy sample do weryfikacji jako jeden z etapów prezentowania oferty.

Udostępniamy klientom wysokiej jakości materiały marketingowe, które będą wspierać jego sprzedaż.

Katalog produktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zostaw dane firmy oraz maila, a my odeślemy pełną ofertę firmy Decorland.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Decorland Maciej Lipiński, Gliszcz 5, 86-014 Gliszcz, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.