Choinki tradycyjne

4 września, 2023

Oferta drzewek i dekoracji świątecznych

Choinki tradycyjne

previous arrowprevious arrow
Thumbnail 1
Thumbnail 3
SuperiorPegreen-5
Decorland0194
Decorland0114
next arrownext arrow
Thumbnail 1
Thumbnail 3
SuperiorPegreen-5
Decorland0194
Decorland0114
previous arrow
next arrow

Ponadczasowy design – choinka sztuczna

Każda nasza choinka tradycyjna inspirowana jest naturą, co sprawia, że niewiele różni się od oryginału. Nasze produkty wyróżnia: innowacyjny system mocowania gałęzi oraz wykorzystane w procesie produkcji wysokiej jakości tworzywa PE oraz PVC. Dzięki temu gałązki naszych drzewek są idealnie puszyste i gęste – doskonale wyglądają w każdym wnętrzu i świetnie eksponują świąteczne ozdoby.

Dokładamy wszelkich starań, by każda choinka sztuczna była dopracowana z dbałością o najdrobniejsze detale, a po wyciągnięciu z kartonu i rozprostowaniu gałęzi była gotowa do ustawienia w dowolnym miejscu w mieszkaniu, domu lub w firmie.

Drzewka dostępne w naszej ofercie mają różne wysokość i różne warianty wykończenia. Możecie Państwo wybrać choinki naturalnie zielone lub w dwóch wariantach wykończenia: szklone lub śnieżone. Modele szklone i śnieżone (flokowane) cieszą się od kilku lat dużym zainteresowaniem, ponieważ wyglądają jak naturalne choinki pokryte delikatnym szronem lub świeżym śniegiem i doskonale komponują się z ozdobami w różnych kolorach.

Dlaczego warto wybrać choinki tradycyjne Decorland:

  • Solidny, metalowy stojak;
  • Wytrzymałe gałązki PE lub PVC;
  • Solidny i wytrzymały stelaż;
  • Innowacyjny system mocowania gałęzi, który ułatwia rozkładanie drzewka;
  • Mocny karton dla bezpiecznego transportu;
  • Reprezentacyjna wysokość od 150 do 350 cm.

Oferta zgodna
z trendami

W każdym sezonie wprowadzamy do naszej oferty coś nowego, abyście mogli Państwo zaskoczyć swoich klientów modnymi rozwiązaniami. Współpraca z Decorland to dostęp do klasyków – oferta basic oraz oryginalnych choinek, których design jest dostosowywany do aktualnych trendów.

Wysoka wytrzymałość

Choinki Decorland są również wytrzymałe – zachowują swój kształt, formę i co najważniejsze: ładny wygląd nawet po kilku latach użytkowania. Ponadto, gałęzie naszych drzewek są sztywne i starannie mocowane, więc bez problemu utrzymują nawet ciężkie ozdoby.

Bogata oferta

Nasza różnorodna oferta sztucznych choinek to nie tylko dodatek do świątecznego wnętrza, ale także gwarancja trwałości i wyjątkowego designu. Nasze produkty są wykonane z materiałów wysokiej jakości, dlatego cieszą się uznaniem zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Katalog produktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zostaw dane firmy oraz maila, a my odeślemy pełną ofertę firmy Decorland.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Decorland Maciej Lipiński, Gliszcz 5, 86-014 Gliszcz, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.