Decorland na targach Christmasworld we Frankfurcie and Menem

4 lutego, 2023

Decorland na targach Christmasworld

 we Frankfurcie and Menem.

Decorland na targach Christmasworld

we Frankfurcie and Menem

Zapraszamy na krótką relację

Zapraszamy na krótką relację z udziału naszej firmy na największych targach świątecznych na świecie – Christmasworld we Frankfurcie nad Menem, które właśnie się zakończyły.

Choć mamy początek lutego i święta już za nami, to dla branży dekoracji świątecznych, w tym dla producentów choinek, to jeden z najgorętszych okresów w roku. Właśnie o tym czasie co roku odbywa się największe i najważniejsze wydarzenie targowe, na którym dostawcy z całego świata pokazują to, co mają najlepsze w swoich ofertach i szukają nowych partnerów: sieci handlowe, dystrybutorów, hurtowników, którzy już teraz decydują o kształcie swojej oferty, którą będą oferować swoim klientom przed świętami.

Christmasworld to także miejsce, gdzie można poznać trendy, które będą obowiązywały podczas Bożego Narodzenia nie tylko w tym, ale i następnych latach. Jest to też miejsce, gdzie można poznać wartościowych partnerów biznesowych i prawdziwych pasjonatów świątecznego designu.

Decorland w tym roku również był czynnym uczestnikiem targów. Podczas 5 dni targowych nasze stoisko odwiedziło ponad trzy tysiące ludzi, którzy byli zainteresowani naszym asortymentem, zarówno w kategorii dużych, jak i miniaturowych choinek. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze produkty śnieżone. Odwiedzający doceniali szeroką gamę wzorów, a zwłaszcza oryginalne, naturalne elementy naszych choinek: drewniane pnie, skrzynki. Zwracali też uwagę na ich gęstość i wierne odwzorowanie ich naturalnych odpowiedników.

Dla nas był to intensywny i bardzo owocny czas, w którym nawiązaliśmy wartościowe kontakty.

Katalog produktowy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Zostaw dane firmy oraz maila, a my odeślemy pelną ofertę firmy Decorland.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Decorland Maciej Lipiński, Gliszcz 5, 86-014 Gliszcz, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.